TP-LINK TL-SM311LM netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s mini-GBIC/SFP 850 nm

  • Aanbieding
  • Normale prijs €28,95
Snel weer op voorraad! Normaal duurt het 1-3 werkdagen neem contact met ons op voor de actuele levertijd!
Inclusief belasting. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

TP-LINK TL-SM311LM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC/SFP