StarTech.com MPO8LCPL3M Glasvezel kabel 3 m MPO/MTP 8x LC OM3 Aqua-kleur

  • Aanbieding
  • Normale prijs €249,95
Snel weer op voorraad! Normaal duurt het 1-3 werkdagen neem contact met ons op voor de actuele levertijd!
Inclusief belasting. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

StarTech.com MPO8LCPL3M. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO/MTP, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 50 µm