StarTech.com MCMGBSCSM10 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

  • Aanbieding
  • Normale prijs €190,95
Momenteel 9 stuks op voorraad.
Inclusief belasting. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

StarTech.com MCMGBSCSM10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 100Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.5 A, Spanning: 5 V