StarTech.com MCMGBSCMM055 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart

  • Aanbieding
  • Normale prijs €135,95
Momenteel 5 stuks op voorraad.
Inclusief belasting. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

StarTech.com MCMGBSCMM055. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Converter input interface: 100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.5 A, Spanning: 5 V